Bambaşka bir ülkeye özellikle sağlık nedenleriyle seyahat etmek, hem heyecan verici hemde düşündürücü bir konu. Tecrübeli bir ekibin, sizler için bu görevi üstlenmesi en doğru karar olacaktır.

Hizmetlerimiz ABD'ye ayak basmanızdan en son ayrıldığınız güne kadar tüm ihtiyaçlarınızı kapsayacak şekilde düzenlenebilir. Isteğiniz halinde, size özel olarak tahsis edilecek Türkçe bilen yetkili elemanlarımız sizi Türkiye'de kapınızdan alıp ABD'deki adresinize kadar eşlik edebilir.

Sunduğumuz hizmetlerin kısa bir özeti:

Ulaşım:

Havaalanında karşılama ve konaklama transferi hizmetleri Kişiye özel düzenlenen refakatçi eşlğinde ülkeden ülkeye transfer Kişiye özel karşılama paketleri Kısa yada uzun süreli araba kiralama

Konaklama:

Otel rezervasyonları Uzun süreli konaklama (mobilyali apartman dairesi kiralama veya suit otel rezervasyonları) Uzun sureli konaklamalar için alış veriş hizmeti (bu servisimiz belli şehirler icin geçerlidir) Özel turlar (şehir turu, vb.)

**ABD'de geçireciğiniz süre boyunca kullanılacak cep telefonu ve ilk haftalık mutfak alış verişi MediUStour'un hediyesidir.

Moral turları:

ABD'de bulunduğunuz süre içerisinde veya Türkiye'ye dönüşünüzden önce, ABD'yi gezmek isterseniz, size sunduğumuz tur programlarımızdan yararlanabilirsiniz. Medikal servislerimizi kullanmanızdan dolayı elde edeceğiniz indirimi, New York, Miami, Disneyland-Orlando, Hollywood-Los Angeles, Las Vegas, Karayip Adaları, Hawaii, Meksika ve Kanada turlarımızdan birini seçerek kullanabilirsiniz. Gitmek istediğiniz destinasyon bu opsiyonlar arasında değilse bize bildirmeniz yeterlidir.

Diğer hizmetlerimiz:

Fotoğraf çekimi, haftalık ev temiziği, yoga kursları, hemşire servisi,lisan kursları vb. istekleriniz doğrultusunda düzenelenebilir.

Aklınızdan geçen bir çok soruya
sık sorulanlar sayfamızda cevap bulabilirsiniz.

 

 

Prev
Next