Tedavi

Tıp dünyasının liderliğini elinde bulunduran, en gelişmiş teknoloji ekipmanlarına, uzman ve bilim adamlarına sahip ABD hastane ve tıp merkezleri, bir kaç sene öncesine kadar bile tedavisinin imkansız sayıldığı bir çok hastalığa çözüm bulmaya devam etmektedir. Tıp teknolojisine verilen önemi gerçek verilerle ortaya dökmek gerekirse, ABD 2009 yılında yalnızca tıp teknolojisi araştımalarına, toplamda 101 milyar dolar harcamıştir. Bu yeni araştırma sonuçları ve tedavi çözümleri her ne kadar hızlı bir şekilde dünyanın diğer ülkelerine yayılsada belli bir süre almaktadır. MediUStour tedavi servisinin amacı sizleri bu son teknolijiyle zaman kaybetmeden buluşturmaktir.

Beraber çaliştığımız tıp merkezleri uzmanlaştıkları konularda yalnızca ABD'nin değil dünyanın sayılı sağlık kuruluşlarındandır. Kalp ve damar hastalıklarında çığır açmış olan olan Cleveland Clinic ve Houston St. Luke's Episcopal Hospital,Mayo Clinic, kanser araştırma tedavilerinde dünyanın en iyi tıp birimi sayılan Houston MD Anderson Cancer Center bu kuruluşlardan sadece birkaçıdır.

Tedavi servisimizin ilk adımı, tanı servisimizde olduğu gibi en son tetkik ve raporlarınızın tarafımıza ulaştırılması ile başlar. Bu dökümanlar elimize ulaştığı anda tümü İngilizce'ye tercüme edilecek ve konusunda uzmanlaşmış tıbbi merkeze gönderilecektir. Raporlarınız uzman doktorlar tarafından incelendikten sonra verecekleri cevap, sizlere Türkçe rapor halinde sunulacak ve sizin onayınız alındıktan sonra randevu aşamasina geçilecektir.

Tanı veya ikinci görüş servisimizi kullanmış iseniz tedavi işlemleriniz cok hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Veri ve raporlarınızın kopyaları tanının konduğu hastane ve doktorlarda bulunduğundan, tüm yapmamız gereken sizin ABD'ye en rahat ve konforlu şekilde ulaşmanızı sağlamaktır.

Hava yollarının hasta yolcular ile ilgili kurallarını detaylı bir şekilde blogumuzda HYPERLINK "http://mediustour.blogspot.com/2010/02/hasta-yolcu-icin-thy-kurallar-nelerdir.html"
or "http://mediustour.blogspot.com/2010/02/hasta-yolcu-icin-thy-kurallar-nelerdir.html"

 

 

 

Prev
Next